Здоров’я

Вартість: 
0
Платний пост: 
Безкоштовний

Мазурик Володимир Богданович

Українська
Загальна вартість допомоги: 
2 000 000 грн

Немає коштів і донора для пересадки нирки. Діагноз: хxн v ст.,пролонгована програмним гемодіалізом. Хронічний глумеронефрит. Сечовий синдром. Артеріальна гіпертензія ІІ ст. Анемія.

Рончинська Марина Володимирівна

Українська
Загальна вартість допомоги: 
125 000 грн

прошу допомоги на оперативне втручання по замыны тазобедренного суглобу

Николаїшин Дмитро Васильович

Українська
Загальна вартість допомоги: 
15 000 грн

Ми бідна сім'я із села. В нас хвора дитина в нього Мікроцифалія головного мозку, йомо потрібна реабілітація.

Кузьмич Світлана Миколаївна

Українська
Загальна вартість допомоги: 
900 000 грн

Сім'я Мельничук (Кузьмич) ( глухонімі- інваліди 3 групи) потребує допомоги дитині Мельничуку Стефану Олександровичу семимісячний син має діагноз вроджений гіперінсулінізм з мутацією гена. Гіпоглікемія. Потрібно терміново кошти до 8 січня, на операцію в Данії в дитячій клініці імені Андерсена 30 тисяч євро.

Муржо Олександр Олександрович

Українська
Загальна вартість допомоги: 
20 000 грн

Доброго дня нам дуже срочно потрібна ваша допомога малуй дівчинці яка має 12 років. Хворіє на хронічеський Поліпозний гнойний Гаморити. Ми дуже просимо зібрати кошти на операцію. У мисті Київ. Ми будемо вдячні за вашу допомогу якщо є якись питання будемо чекати вашого звонка. Усих просимо небайдужих допомогти зібрати кошти 20000 гривень

Ванюшева Жанна Сергіївна

Українська
Загальна вартість допомоги: 
19 000 грн

Я,Ванюшева Жанна Сергіїївна 22.12.1971 року народження,знаходилась на лікуванні у "Обласна клінична лікарня",де була проведена операція з діагнозом - мишковидна аневризма правої внутрішньої сонної артерії (розрив аневризми).Попереду важкий період відновлення ,який поребує великих матеріальних затрат .На сьогодні мій борг за лікування складає -19 000 грн. Також в мене є двоє дітей,які ще навчаються,а чоловік помер у 2013 році.
Сподіваюсь на підтримку та допомогу.

Ігнатова Ганна Олександровна

Українська
Загальна вартість допомоги: 
80 000 грн

Здравствуйте! Мне нужна операция на позвоночнике (шейный отдел)по замене диска, который разрушился и осколок давит на спинной мозг, что вызывает головные боли, боль в плече, головокружения, провалы в памяти, немеют руки, ноги,холодеют и слабеют...и многое другое. Если не провести операцию откажут ноги и руки, что сделает меня инвалидом! Новый диск, операция и нахождение в больнице стоит 80000 грн + реабилитация.Такая сума для меня неподъемная!Помогите мне пожалуйста, не оставьте без внимания мое обращение!

Урбанський Олександр Миколайович

Українська
Загальна вартість допомоги: 
20 000 грн

Я Урбанська Віра Іванівна звертаюсь до Вас по допомогу для лікування мого сина Урбанського Олександра Миколайовича 1972 року  30 Вересня 2017 у Хмельницький міській лікарні на очах мого сина помер батько Урбанський Микола Федорович, після пережитого стресу в мого сина сталося загострення хвороби нирок та печінкі і як наслідок отек ніг та Анемія.Лікування у Хмельницький Обласній лікарні недало бажаних результатів одужання. Тому мизвертаемось до Вас про допомогу! Дякуемо Вам за підтримку! Я знаю що Бог дпомагае людям які допомагають іньшим!
 

 

Сторінки

Підписатися на RSS - Здоров’я