Потребують допомоги

Напрямки допомоги

Мазурик Володимир Богданович

Українська
Загальна вартість допомоги: 
2 000 000 грн

Немає коштів і донора для пересадки нирки. Діагноз: хxн v ст.,пролонгована програмним гемодіалізом. Хронічний глумеронефрит. Сечовий синдром. Артеріальна гіпертензія ІІ ст. Анемія.

Хачатрян Мартин Мельсикович

Українська
Загальна вартість допомоги: 
40 000 грн

Навіть ніколи не думав, що колись прийдеться прохати допомоги у сторонніх людей, але так вже склалося. На даний час я та моя сім'я опинилися у вкрай тяжкому становищі: у власному малому бізнесі занепад, єдина дитина опинилась на лікарняному ліжку. Кожен день наче випробування, думки про найгірше не покидають. Лікування потребує значних коштів. Робота не приносить доходу, родичі не взмозі допомогти. Одна надія на вас!

Рончинська Марина Володимирівна

Українська
Загальна вартість допомоги: 
125 000 грн

прошу допомоги на оперативне втручання по замыны тазобедренного суглобу

Николаїшин Дмитро Васильович

Українська
Загальна вартість допомоги: 
15 000 грн

Ми бідна сім'я із села. В нас хвора дитина в нього Мікроцифалія головного мозку, йомо потрібна реабілітація.

Кузьмич Світлана Миколаївна

Українська
Загальна вартість допомоги: 
900 000 грн

Сім'я Мельничук (Кузьмич) ( глухонімі- інваліди 3 групи) потребує допомоги дитині Мельничуку Стефану Олександровичу семимісячний син має діагноз вроджений гіперінсулінізм з мутацією гена. Гіпоглікемія. Потрібно терміново кошти до 8 січня, на операцію в Данії в дитячій клініці імені Андерсена 30 тисяч євро.

Муржо Олександр Олександрович

Українська
Загальна вартість допомоги: 
20 000 грн

Доброго дня нам дуже срочно потрібна ваша допомога малуй дівчинці яка має 12 років. Хворіє на хронічеський Поліпозний гнойний Гаморити. Ми дуже просимо зібрати кошти на операцію. У мисті Київ. Ми будемо вдячні за вашу допомогу якщо є якись питання будемо чекати вашого звонка. Усих просимо небайдужих допомогти зібрати кошти 20000 гривень

Янковець Тетяна Володимірівна

Українська
Загальна вартість допомоги: 
1 000 грн

 Доброго дня я звертаюсь до вас як ні до кого другого я сама сирота і так склалося що в мене є троє чудових діток але дати лад я сама без чоловіка не можу дітки часто хворіють а лікувати їх все не мє чим просю не для себе а для них допоможіть хто чим може

Ванюшева Жанна Сергіївна

Українська
Загальна вартість допомоги: 
19 000 грн

Я,Ванюшева Жанна Сергіїївна 22.12.1971 року народження,знаходилась на лікуванні у "Обласна клінична лікарня",де була проведена операція з діагнозом - мишковидна аневризма правої внутрішньої сонної артерії (розрив аневризми).Попереду важкий період відновлення ,який поребує великих матеріальних затрат .На сьогодні мій борг за лікування складає -19 000 грн. Також в мене є двоє дітей,які ще навчаються,а чоловік помер у 2013 році.
Сподіваюсь на підтримку та допомогу.

Ігнатова Ганна Олександровна

Українська
Загальна вартість допомоги: 
80 000 грн

Здравствуйте! Мне нужна операция на позвоночнике (шейный отдел)по замене диска, который разрушился и осколок давит на спинной мозг, что вызывает головные боли, боль в плече, головокружения, провалы в памяти, немеют руки, ноги,холодеют и слабеют...и многое другое. Если не провести операцию откажут ноги и руки, что сделает меня инвалидом! Новый диск, операция и нахождение в больнице стоит 80000 грн + реабилитация.Такая сума для меня неподъемная!Помогите мне пожалуйста, не оставьте без внимания мое обращение!

Урбанський Олександр Миколайович

Українська
Загальна вартість допомоги: 
20 000 грн

Я Урбанська Віра Іванівна звертаюсь до Вас по допомогу для лікування мого сина Урбанського Олександра Миколайовича 1972 року  30 Вересня 2017 у Хмельницький міській лікарні на очах мого сина помер батько Урбанський Микола Федорович, після пережитого стресу в мого сина сталося загострення хвороби нирок та печінкі і як наслідок отек ніг та Анемія.Лікування у Хмельницький Обласній лікарні недало бажаних результатів одужання. Тому мизвертаемось до Вас про допомогу! Дякуемо Вам за підтримку! Я знаю що Бог дпомагае людям які допомагають іньшим!
 

 

Сторінки