Чому вигідно допомогати

ЧОМУ ВИГІДНО ДОПОМАГАТИ ІНШИМ,  ЯКЩО ВИ ФІЗИЧНА ОСОБА!

Згідно із п. 166.3 ст. 166 ПКУ платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 ПКУ такі фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати:

- суму коштів або вартість майна, переданих платником податку у вигляді пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим організаціям, зареєстрованим в Україні та внесеним до Реєстру неприбуткових організацій та установ на дату передачі таких коштів та майна, у розмірі, що не перевищує 4 відсотки суми його загального оподатковуваного доходу такого звітного року.

Документи, що підтверджують право на знижку:

· договір про пожертвування (ЗІР, категорія 103.06.02);

· Рішення про внесення установи (організації) до Реєстру неприбуткових організацій та установ (для підтвердження статусу неприбуткової організації в отримувача пожертвування);

· при грошовому внеску – платіжне доручення, квитанція банку або відділення зв'язку, прибутковий касовий ордер, довідка роботодавця про відрахування внесків із заробітної плати тощо;

· при передачі майна – договір дарування, посвідчений нотаріально, накладна, акт приймання-передачі.

 

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДОПОМОГА ОН-ЛАЙН» готовий надати Вам всі необхідні документи, щоб ви мали можливість отримати з бюджету ПДФО з пожертвуваних благодійному фонду коштів.

ЧОМУ ВИГІДНО ДОПОМАГАТИ,  ЯКЩО ВИ ЮРИДИЧНА ОСОБА!

Юридичні особи, які обрали для себе варіант визначення бази з податку на прибуток без різниць всю суму коштів, перерахованих благодійній організації включають до витарт підприємства.

Таким чином, перераховуючи кошти в БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДОПОМОГА ОН-ЛАЙН», ви зменшуєте суму податку на прибутку вашого підприємства.

Отож  - іншим допомагаєте – податкову вигоду получаєте.

 

Українська