Мазурик Володимир Богданович

Украинский
Общая стоимость помощи: 
2 000 000 грн

Немає коштів і донора для пересадки нирки. Діагноз: хxн v ст.,пролонгована програмним гемодіалізом. Хронічний глумеронефрит. Сечовий синдром. Артеріальна гіпертензія ІІ ст. Анемія.

Хачатрян Мартин Мельсикович

Украинский
Общая стоимость помощи: 
40 000 грн

Навіть ніколи не думав, що колись прийдеться прохати допомоги у сторонніх людей, але так вже склалося. На даний час я та моя сім'я опинилися у вкрай тяжкому становищі: у власному малому бізнесі занепад, єдина дитина опинилась на лікарняному ліжку. Кожен день наче випробування, думки про найгірше не покидають. Лікування потребує значних коштів. Робота не приносить доходу, родичі не взмозі допомогти. Одна надія на вас!

Рончинська Марина Володимирівна

Украинский
Общая стоимость помощи: 
125 000 грн

прошу допомоги на оперативне втручання по замыны тазобедренного суглобу

Дрозденко Наталия Михайливна

Неопределенный
допоможить финансами
Общая стоимость помощи: 
100 000 грн

Добрий день меня зовут Наташа. Обращаюсь к Вам за помощью в продолжении леления, у меня диагностировали рак груди в высокоагресивной форме, необходимо очень дорогое и длительное лечение. Для цього мени потрибни кошты для прыдбання ликив ТРАСТУЗУМАБ 600мл на мисяць , а мени потрибно цих ликив на 1рик ци лики коштують вид 40 до 50 тисяч, у моей семье немае таких коштив. Допоможить пожалуста спасибо.

Николаїшин Дмитро Васильович

Украинский
Общая стоимость помощи: 
15 000 грн

Ми бідна сім'я із села. В нас хвора дитина в нього Мікроцифалія головного мозку, йомо потрібна реабілітація.